Blog Image

Alfreds place in Cyberspace

Fotboll och Smarholmen

Dagliga händelser Posted on Sat, May 08, 2021 22:32:20
Fotbollsträning
i trädgården
Träning
Smarholmen


Fokus

Dagliga händelser Posted on Fri, April 16, 2021 16:07:34


Smarholmen

Dagliga händelser Posted on Mon, March 15, 2021 00:36:40
Smarholmen med syster yster


Lekpark Kungsbacka och Skolan

Dagliga händelser Posted on Sun, March 14, 2021 23:32:49
Högt upp!
Full fart med gungan


5/3 födelsedag

Dagliga händelser Posted on Sun, March 14, 2021 23:28:22
Iklädd födelsedagspresent
Flera Lego i present 😀


Sandsjöbacka naturreservat

Dagliga händelser Posted on Mon, March 01, 2021 19:40:11
Långa spångar
Avsluta på MAX är bra efter dag i skogen


Snö!

Dagliga händelser Posted on Wed, February 17, 2021 19:21:16

Äntligen lite riktig snö! ❤



Blandade bilder december och januari

Dagliga händelser Posted on Sat, January 09, 2021 19:45:33
Lucia
Stillsamt i trappan
Viktigt att bygga Lego rätt
Stilig ung man
Kul på Kungsbackaskogens lekplats
Snökul på baksidan
Tulebosjöns pulkabacke


Pepparkaksgubbe och dans

Dagliga händelser Posted on Mon, November 16, 2020 21:55:35


Bullar, bilar och barnrum

Dagliga händelser Posted on Sun, September 27, 2020 22:02:01
Mamma bakat bullar…
Allvarlig ung man
Alfreds plats i “nya” rummet
Bilkörning på Coop


Lustig morot

Dagliga händelser Posted on Fri, September 18, 2020 23:04:48
hittades i landet idag


Diverse bad/båtbilder

Dagliga händelser Posted on Sun, August 16, 2020 18:10:58
Glass på Kalvö


Glad cowboy

Dagliga händelser Posted on Thu, July 23, 2020 23:09:08


Borasjön

På resande fot Posted on Thu, July 23, 2020 10:43:04
Gungning efter den obligatoriska pausen vid Borasjön.


Ramnö

På resande fot Posted on Sat, July 18, 2020 21:16:25
Softar efter bad
Med mormor


Bad i Torstensvik

Dagliga händelser, På resande fot Posted on Wed, July 08, 2020 21:26:05


Kul på stranden ?

Dagliga händelser Posted on Thu, June 25, 2020 20:40:25


Blandade bilder juni

Dagliga händelser Posted on Thu, June 25, 2020 10:05:56
Kapten Alfred styr på Kungsbackafjorden
Mamma var också med
Finurlig i trädgården
Funderar i trädgården
Galenpanna
Å hej!
Spiderman som snott Merlisn cape var på besök


Syskongunga

Dagliga händelser Posted on Tue, May 26, 2020 19:39:44


Cool cat

Dagliga händelser Posted on Sun, May 24, 2020 00:22:21
on a kickbike


Tand

Dagliga händelser Posted on Mon, May 18, 2020 20:24:38

Första tanden har lossnat till slut…



Gunga är skoj

Dagliga händelser Posted on Mon, May 18, 2020 17:11:46


Namnsdag

Dagliga händelser Posted on Mon, May 18, 2020 11:36:29

Grattis på namnsdagen Alfred Carl ERIK Ensio!



Dance moves

Dagliga händelser Posted on Mon, May 18, 2020 11:33:23

Yo!



Pärlor och pärlor

Dagliga händelser Posted on Wed, May 06, 2020 01:09:14

Först lite pusslande med plastpärlor

Sedan uppklädd med “riktiga pärlor…



Next »